Infineon IPL65R099C7AUMA1
Trans Mosfet N-ch 650V 21A 4-PIN Vson Ep T/r
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页0 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.83%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
MOSFET N-CH 650V 18A D2PAK / N-Channel 650 V 18A (Ta) 101W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3
E-Series N-Channel 650 V 0.145 O 122 nC Surface Mount Power Mosfet - D2PAK
STMicroelectronicsSTL45N65M5
N-channel 650 V, 0.075 Ohm typ., 22.5 A MDmesh M5 Power MOSFET in a PowerFLAT 8x8 HV package
STMicroelectronicsSTL34N65M5
N-channel 650 V, 0.99 Ohm typ., 22.5 A, MDmesh(TM) V Power MOSFET in a PowerFLAT 8x8 HV
STMicroelectronicsSTB35N65M5
N-channel 650 V, 0.085 Ohm, 27 A MDmesh M5 Power MOSFET in D2PAK package
Trans MOSFET N-CH 650V 15A 4-Pin VSON EP
Trans MOSFET N-CH 650V 24A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
STMicroelectronicsSTF40N65M2
N-channel 650 V, 0.087 Ohm typ., 32 A MDmesh M2 Power MOSFET in TO-220FP package
STMicroelectronicsSTI40N65M2
N-channel 650 V, 0.087 Ohm typ., 32 A MDmesh M2 Power MOSFET in I2PAK package
Trans MOSFET N-CH 600V 31A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
Power MOSFET, N Channel, 650 V, 24 A, 0.084 ohm, TO-247, Through Hole
STMicroelectronicsSTB38N65M5
N-channel 650 V, 0.073 Ohm typ., 30 A MDmesh M5 Power MOSFET in D2PAK package
描述
128W 20V 4V 45nC@ 10V 1N 650V 99m¦¸@ 10V 21A 2.14nF@ 400V SON , 8mm*8mm*1.1mm
Power Field-Effect Transistor, 21A I(D), 650V, 0.099ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
Increased MOSFET dv/dt ruggedness
MOSFET HIGH POWER BEST IN CLASS
Mosfet, N-Ch, 650V, 21A, 128W, Vson; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:21A; Drain Source Voltage Vds:650V; On Resistance Rds(On):0.088Ohm; Rds(On) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:3.5V; Power Rohs Compliant: Yes |Infineon IPL65R099C7AUMA1