Infineon IPD30N08S2L21ATMA1
Power MOSFET, N Channel, 75 V, 30 A, 0.0159 ohm, TO-252 (DPAK), Surface Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页19 年前
element14 APAC
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
供应链
Country of OriginAustria, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
onsemiFDD5680
N-Channel 60 V 21 mOhm Surface Mount PowerTrench Mosfet TO-252-3
InfineonAUIRFR2405
Automotive Q101 55V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a D-Pak Package