onsemi FDD26AN06A0-F085
N-Channel PowerTrench® MOSFET, 60V, 36A, 26mΩ
EOL
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing1 页3 年前
IHS
Fairchild Semiconductor
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2008-07-09
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
60V,36A,24MOHMS,TO252,NCH, LOGIC LEVEL POWER TRENCH MOSFET
onsemiFDD5680
N-Channel 60 V 21 mOhm Surface Mount PowerTrench Mosfet TO-252-3
Trans MOSFET N-CH Si 55V 30A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R / MOSFET N-CH 55V 30A DPAK
MOSFET, Power;N-Ch;VDSS 75V;RDS(ON) 0.0218Ohm;ID 42A;D-Pak (TO-252AA);PD 110W
InfineonIRFR4105ZPBF
MOSFET, Power;N-Ch;VDSS 55V;RDS(ON) 19 Milliohms;ID 30A;D-Pak (TO-252AA);PD 48W
VISHAY SQD30N05-20L -GE3 MOSFET Transistor, N Channel, 30 A, 55 V, 0.016 ohm, 10 V, 2 V
描述
Trans MOSFET N-CH 60V 7A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Nmos Dpak 60V 26 Mohm/Reel Rohs Compliant: Yes |Onsemi FDD26AN06A0-F085
Power Field-Effect Transistor, 7A I(D), 60V, 0.026ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252AA