Infineon IPB054N08N3GATMA1
Trans MOSFET N-CH 80V 80A 3-Pin(2+Tab) TO-263
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页15 年前
iiiC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+36.90%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2008-01-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-09-30
相关零件
Trans MOSFET N-CH 80V 80A 3-Pin(2+Tab) D2PAK
Trans MOSFET N-CH 75V 80A 3-Pin(2+Tab) TO-263
Trans MOSFET N-CH 60V 90A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
N-Channel 60 V 7 mOhm Surface Mount PowerTrench Mosfet D2PAK-3
描述
OPTIMOS 3 POWER-TRANSISTOR Power Field-Effect Transistor, 80A I(D), 80V, 0.0054ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-263AB