Infineon IPB067N08N3GATMA1
Trans MOSFET N-CH 80V 80A 3-Pin(2+Tab) D2PAK
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页15 年前
Factory Futures
Arrow Electronics
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2008-06-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-09-30
相关零件
Trans MOSFET N-CH 80V 80A 3-Pin(2+Tab) TO-263
167W 20V 2.2V 59nC@ 4.5V 1N 60V 3.4m¦¸@ 10V 90A 10nF@ 30V TO-263 , 10mm*9.25mm*4.4mm
Trans MOSFET N-CH 60V 90A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
N-Channel 60 V 7 mOhm Surface Mount PowerTrench Mosfet D2PAK-3
描述
IPB067N08N3G Series 80 V 80 A 7 mOhm Single N-Channel MOSFET - TO-263-3
Power Field-Effect Transistor, 80A I(D), 80V, 0.0067ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-263AB