Diodes Inc. DZ23C43-7
Zener Diode, 43V V(Z), 6.98%, 0.3W, Silicon, Unidirectional
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页21 年前
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.DZ23C47-7-F
Diode Zener Dual Common Cathode 47V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Diodes Inc.DZ23C51-7-F
Diode Zener Dual Common Cathode 51V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Diodes Inc.AZ23C51-7
Zener Diode, 51V V(Z), 5.88%, 0.3W, Silicon, Unidirectional
Diode Zener Single 43V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Diode Zener Dual Common Cathode 36V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Tape & Reel (TR) ±5% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 100nA @ 39V 225mW 51V
描述
DIODE ZENER ARRAY 43V SOT23-3
Diode - Zener Single 300MW 43V