Diodes Inc. DFLZ7V5-7
Zener Diode, 7.5V, 1W, Powerdi 123 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DFLZ7V5-7
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
Newark
HQonline
Diodes Inc SCT
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.23%