Bourns RL262-331J-RC
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
_legacy Avnet
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2023-03-06
LTD Date2023-09-06
相关零件
Ind RF Choke 330uH 5% 796KHz 80Q-Factor Ferrite 200mA RDL Bag
Ind Power 330uH 5% 796KHz 80Q-Factor Ferrite 200mA RDL
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.137A 6.5Ohm DCR AXL T/R
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 20Q-Factor 40mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
描述
Ind RF Choke 330uH 5% 796KHz 60Q-Factor 150mA RDL Bag
Ind8X6.2Mm,330Uh5%0.15A, non-Shdth Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller RL262-331J-RC
FIXED IND 330UH 150MA 4 OHM TH
150mA 330uH ±5% Plugin,D8xL6.2mm Power Inductors ROHS
RL262 Radial Vertical Cylinder 0.315Dia 8.00mm 330muH