Bourns RL187-331J-RC
Ind RF Choke 330uH 5% 796KHz 80Q-Factor Ferrite 200mA RDL Bag
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns RL187-331J-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2023-03-06
LTD Date2023-09-06
相关零件
Ind Power 330uH 5% 796KHz 80Q-Factor Ferrite 200mA RDL
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 20Q-Factor 40mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.1A 11.1Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
描述
CHOKE, 330UH, 200MA, 5%, 2.3MHZ; Inductance: 330µH; Inductance Tolerance: ± 5%; DC Resistance Max: 4ohm; Self Resonant Frequency: 2.3MHz; DC Current Rating: 200mA; Q Factor: 80; Q Test Frequency: 796kHz; Induc
Choke, 330Uh, 200Ma, 5%, 2.3Mhz; Rango De Producto:Serie Rl187; Inductancia:330Μh; Inductancia, Tolerancia:± 5%; Resistencia Dc Máx.:4Ohm; Intensidad Nominal Dc:200Ma; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:2.3Mhz; Espaciado De Cable:5Mm |Bourns Jw Miller RL187-331J-RC