Bourns 77F331J-TR-RC
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.137A 6.5Ohm DCR AXL T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+68.97%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 77F331J-TR-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 20Q-Factor 40mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.1A 11.1Ohm DCR AXL Bag
描述
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 330UH 137MA 6.5 OHM TH
796KHz 2.4MHz 137mA 60@796kHz 330¦ÌH 6.5¦¸ ¡À5% 10.41mm
137mA 330uH Color Circle Coils Inductor ±5% 60@0.796MHz Plugin,D4xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS
77F Axial 0.157Diax0.410L 3.99mmx10.41mm 330muH