Bourns 3006W-1-500LF
Trimmer, Cermet, 0.75W, 50ohm, 400V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 15 Turn(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,786
Authorized Distributors
6
Resistance
50 Ω
50 Ω
Mount
Panel, Through Hole
Panel, Through Hole
Case/Package
Termination
Pin
PC Pin
Number of Turns
15
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Composition
Cermet
Cermet
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C