API Delevan S1210-562G
Inductor RF Shielded Wirewound 5.6uH 2% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 352mA 1.3Ohm DCR 1210 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Future Electronics
相关零件
Ind Chip Unshielded Wirewound 5.6uH 2% 7.9MHz 23Q-Factor Ferrite 380mA 1008 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 5.6uH 2% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic 220mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 5.6uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
描述
General Purpose Inductor, 5.6uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
S1210 Series 5.6 uH ±2 % Tolerance 352 mA Surface Mount Shielded RF Inductor
FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3OHM SMD