Abracon AISC-1008-5R6G-T
Ind Chip Unshielded Wirewound 5.6uH 2% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic 220mA 1008 T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet7 页7 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Inductor 1008 5.6µH ±2% 240mA 5.7Ω 40MHz 20@25MHz
General Purpose Inductor, 5.6Uh, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, Smd, 1111