APEM Q6P1CXXB24E
Led Indicator Sealed 6MM Prominent Bright Chrome Fixed Blue 24VDC Solder
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Burklin Elektronik
Newark
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 90mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 1200mcd Automotive 2-Pin
OmronA2A-4A
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Round Plunger 5A 250VAC 250VDC Momentary Panel Mount Solder
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-(ON), 100 MA, 28V DC, SOLDER, ULP SERIES
Switch Push Button N.O./N.C. 4PDT Round Button 0.3A 30VDC Latching PC Pins Thru-Hole Tray
描述
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Prominent Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT BLU
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Blue, 3.8V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P1CXXB24E