APEM Q6P1CXXB12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 1200mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Newark
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-(ON), 100 MA, 28V DC, SOLDER, ULP SERIES
Switch Push Button N.O./N.C. 4PDT Round Button 0.3A 30VDC Latching PC Pins Thru-Hole Tray
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on), Momentary, 0.2A, 50VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 50mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 90mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 6MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED BLUE 12VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Prominent Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
INDICATOR 12V 6MM PROMINENT BLU
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Blue, 3.8V; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P1CXXB12E