APEM Q16P1BXXW12E
Led Indicator Sealed 16MM Metal Prominent Blk Chrome Fixed White 12VDC Solder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Electro Sonic
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1000mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
描述
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 12VDC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXW12E