APEM Q14F1CXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators 24VAC/DC LMP RND RED IP65
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED WHITE 12VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 14MM FLUSH WHITE
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:12V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXW12E