APEM Q16F1CXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Burklin Elektronik
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXW24E