APEM Q14P1CXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1000mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
element14 APAC
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
APEM Q14F1CXXW24E 14mm LED Panel Indicator White 24V DC Flush Chrome Bezel
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED WHITE 12VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXW12E
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT WHT