APEM Q16F1BXXB12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED BLUE 12VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
16mm flush black bezel IP67 sealed BLUE 12V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXB12E