APEM Q14P1CXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.15%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
描述
APEM Q14P1CXXB24E 14mm LED Panel Indicator Blue 24V DC Prominent Chrome Bezel
LED INDICATOR SEALED 14MM CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, BLUE, 3.2V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXB24E