APEM Q14F1CXXB12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators 24VAC/DC LMP RND RED IP65
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED BLUE 12VDC SOLDER
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXB12E
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK