Abracon ASFLMB-30.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 30MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
6
Frequency
30 MHz
30 MHz
30 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
15 mA
7.2 mA
7.2 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Mems Osc Xo 29.4912Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-29.4912MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 32MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Crystal RoHS Compliant Enable/Disable Active Oscillator 30pF -10C~70C 20mA 0.056 1.42mm
3.2x2.5 Timing XO 30 MHz CMOS 3.3V 25ppm -10 to 70C
CTS Components636L5I028M63636
SMD Crystal Oscillator 28.63636MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 30MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 30.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-30.000MHZ-LR-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 30.0000M HZ LVCMOS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS