Abracon ASFLMB-29.4912MHZ-LR-T
Mems Osc Xo 29.4912Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-29.4912MHZ-LR-T
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 30MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 32MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L5I028M63636
SMD Crystal Oscillator 28.63636MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
Crystal RoHS Compliant Enable/Disable Active Oscillator 30pF -10C~70C 20mA 0.056 1.42mm
CMOS Output Clock Oscillator, 32MHz Nom
描述
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 29.4912MHz Nom
1.8V~3.3V ¡À25ppm 29.4912MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm