Abracon ASE2-33.333MHZ-E-T
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页18 年前
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2012-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 33MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
CTS ComponentsCB3LV-2I-30M0000
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
33.333MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 2.5V 15mA Standby (Power Down)
ASE2 Series 33.333 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators 33.333MHz 2.5Volts -20C +70C 100ppm
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
2.5V ¡À100ppm 33.333MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm