TXC 7C-33.3330MBC-T
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
Newark
TXC SCT
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
SMD Crystal Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 36MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 35.328MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Oscillator, Cmos, 33.333Mhz, 3.3V, Smd; Frequency Nom:33.333Mhz; Frequency Stability +/-:100Ppm; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:7C Series; Operating Temperature Min:-40°C; No. Of Pins:4Pinsrohs Compliant: Yes |Txc 7C-33.3330MBC-T