Abracon ASE2-32.000MHZ-E-T
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
Datasheet3 页18 年前
Technical Drawing1 页11 年前
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-320-AU-TR
Clock Oscillator 32MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2033-320-AU
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-2033-300-AU
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
描述
ASE2 Series 32 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Xtal Osc Xo 32.0000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE2-32.000MHZ-ET
Standard Clock Oscillators 32.0MHz 2.5Volts -20C +70C 100ppm
CMOS Output Clock Oscillator, 32MHz Nom
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
2.5V ¡À100ppm 32MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm