Abracon ASE2-30.000MHZ-E-T
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
Datasheet3 页18 年前
Technical Drawing1 页11 年前
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2014-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 30 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-2I-30M0000
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
ASE2 Series 30 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators 30.0MHz 2.5Volts -20C +70C 100ppm
CMOS Output Clock Oscillator, 30MHz Nom
XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
Oscillator, 30Mhz, smd; Product Range:Ase2 Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:30Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE2-30.000MHZ-ET