Abracon AISC-0402HP-8N2J-T
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
-23.82%
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0083uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0084uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 8.2nH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Ind Chip Wirewound 7.8nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.6A 1008 T/R
描述
Ind 8.20 Nh 1.300 A 85.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-8N2J-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 8.2NH 1.3A 85 MOHM SMD
250MHz 5.4GHz 1.3A 25@250MHz 8.2nH 85m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
AISC-0402HP 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.022W 1.00mmx0.55mm 8.2nH