Abracon AISC-0603HP-8N7J-T
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0603 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.3A 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.0082uH 5% 250MHz 30Q-Factor Alumina 0.7A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.009uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.68A 0.1Ohm DCR 0402 T/R
Inductor Chip Wirewound 8.2nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 680mA 104mOhm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
描述
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Ind 8.70 Nh 1.000 A 100.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0603HP-8N7J-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 8.7NH 1A 100 MOHM SMD