Murata LQW15AN8N3J80D
General Purpose Inductor, 0.0083uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN8N3J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0076uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0077uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 7.8nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.6A 1008 T/R
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.3A 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
FIXED IND 8.3NH 1.5A 69 MOHM SMD / 8.3 nH Unshielded Wirewound Inductor 1.5 A 69mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0083uH 5% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.069Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 8.3nH 5% 0402 Paper T/R