Vishay CRCW1206430RJNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 430ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay CRCW1206430RJNEA.
IHS
Datasheet10 páginas3 anos atrás
Farnell
Newark
X-ON
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-1.15%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
Authorized Distributors
6
Resistance
430 Ω
430 Ω
430 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Res Thick Film 1206 430 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-8GEYJ431V
Res Thick Film 1206 430 Ohm 5% 0.25W(1/4W) 200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 390 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 470 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8GEYJ471V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 15000000ohm, 200V, 10% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8GEYJ391V
Res Thick Film 1206 390 Ohm 5% 1/4W ¦200ppm/¦C SMD Punched Carrier T/R
Descrições
Descrições de Vishay CRCW1206430RJNEA fornecidas pelos seus distribuidores.
CRCW Series 1206 0.25 W 430 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 430Ohm ±200ppm/C
RESISTOR, THICK FILM, 430OHM, 250mW, 5%
RESISTOR, THICK FILM, 430OHM, 250mW, 5%;; RESISTOR, THICK FILM, 430OHM, 250mW, 5%; Resistance:430ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:250mW; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:1206
Resistance:430Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:Crcw E3 Series; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW1206430RJNEA.