Vishay CRCW06033R30JNEA
Res Thick Film 0603 3.3 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay CRCW06033R30JNEA.
IHS
Datasheet10 páginas3 anos atrás
X-ON
Future Electronics
element14
Garrett
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+20.64%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
Authorized Distributors
6
Resistance
3.3 Ω
3.3 Ω
3.3 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Res Thick Film 0603 3.3 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603JR-073R3L
Res Thick Film 0603 3.3 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603JR-073R3L
Res Thick Film 0603 3 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 3.6 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Yageo GroupRC0603JR-073RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 3Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrições
Descrições de Vishay CRCW06033R30JNEA fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 3.3ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
100mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 3.3Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
CRCW Series 0603 125 mW 3.3 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 3.3Ohm ±200ppm/C
RESISTOR, THICK FILM, 3.3OHM, 100mW, 5%
RESISTOR, THICK FILM, 3.3OHM, 100mW, 5%; Resistance:3.3ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:100mW; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:0603