Vishay AC03000003901JAC00
VISHAY AC03000003901JAC00 Through Hole Resistor, 3.9 kohm, Axial Leaded, 3 W, 5%
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay AC03000003901JAC00.
IHS
Datasheet12 páginas5 anos atrás
Datasheet9 páginas18 anos atrás
Farnell
element14 APAC
X-ON
ODG (Origin Data Global)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
VISHAY AC05000003901JAC00 Through Hole Resistor, 3.9 kohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 3900ohm, 165.2271V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP9-1879354-9
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 3900ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3600ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4000ohm, 109.5445V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay AC03000003901JAC00 fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3900ohm, 108.1665V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Axial Axial AC 0.189Diax0.512L 4.80mmx13.00mm 3W 3.9kOhms ±100ppm/C
RES WIREWOUND 3.9K OHM 3W 5% AXIAL
RESISTOR WIREWOUND, 3.9KOHM, 3W, 5%
3.9K¦¸ ¡À5% 3W ¡À100ppm/¡æ 13mm*4.8mm
RES, 3K9, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 3.9kohm; Product Range: -; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: -; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature Co