TDK VLS3015ET-1R5N
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.85A 75mOhm DCR 1212 Blister T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK VLS3015ET-1R5N.
TDK
HQonline
Newark
_legacy Avnet
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-1.09%
Peças relacionadas
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.75A 0.0684Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
FIXED IND 1.5UH 1.9A 85 MOHM SMD
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.81A 0.09Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.85A 76mOhm DCR 1212 T/R
Descrições
Descrições de TDK VLS3015ET-1R5N fornecidas pelos seus distribuidores.
Wound Ferrite | FIXED IND 1.5UH 1.5A 75 MOHM SMD
Fixed Inductor Nonstandard 1.5µH ±30% 1.5A 75mΩ - -
INDUCTOR, 1.5UH, 1.7A, 30%, POWER, SMD; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 1.85A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.7A; Product Range: -; Power Inductor Case: 3mm x 3mm x 1.5mm; DC Resistance Ma