TDK VLS3010ET-1R5N-CA
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK VLS3010ET-1R5N-CA.
TDK
Datasheet9 páginas8 anos atrás
IHS
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Peças relacionadas
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz 16Q-Factor Ferrite 2.1A 0.066Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 2.45A 72mOhm DCR 1515 Blister T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3225/1210
Ind Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 2.45A T/R
FIXED IND 1.5UH 1.9A 85 MOHM SMD
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.75A 0.0684Ohm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de TDK VLS3010ET-1R5N-CA fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1.5μH, L x W x T :
1.5uH 卤30% 1.35A SMD,3x3mm Power Inductors ROHS