Panasonic ERJ-8GEYJ132V
Res Thick Film 1206 1.3K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-8GEYJ132V.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
JRH Electronics
Farnell
TME
Tendência de 3 meses:
-0.13%
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
1.3 kΩ
1.3 kΩ
1.3 kΩ
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Peças relacionadas
Res Thick Film 1206 1.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 1.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 1.2K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1200ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 1.2kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206JR-071K3L
Res Thick Film 1206 1.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-8GEYJ132V fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
THICK FILM CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 1.3Kohm, 7 inc
ERJ Series 1206 1.3 kOhm ±5% 0.25 W ±200 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 1.3kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 1300 ½, 5 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ8GEYJ132V - General Purpose Chip Resistors
RES, 1K3, 5%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 1.3kohm; Product Range: ERJ8GE Series; Voltage Rating: 200V; Resistor El; Available until stocks are exhausted Alternative available
Res, Thick Film, 1K3, 5%, 0.25W, 1206; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:1.3Kohm; Potencia Nominal:250Mw; Tolerancia De Resistencia:± 5%; Tensión Nominal:200V; Tipo De Resistencia:1206 [3216 Metric] |Panasonic ERJ8GEYJ132V