Panasonic ECW-F2W684JA
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ECW-F2W684JA.
Panasonic
Datasheet4 páginas10 anos atrás
Farnell
Arrow Electronics
Tendência de 3 meses:
+3.52%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2008-08-29
Peças relacionadas
PanasonicECW-FD2W684J
PanasonicECW-FD2W684J4
PanasonicECW-FD2W684JB
Cap Film 0.68uF 450V PP 5% (17.5 X 6.7 X 14.9mm) Radial 7.5mm 110C Bulk
Yageo GroupR46KR368000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR368050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Panasonic ECW-F2W684JA fornecidas pelos seus distribuidores.
Capacitor;ECWF(A),Met Polyprop Film Cap,Radial,450VDC,0.68uF,5%,Bulk ST
Radial FILM CAPACITOR ECW-F(A) 450V 0.68muF ±5% 0.713Lx0.295W 18.10mmx7.50mm
Cap Film 0.68uF 450V PP 5% (18.1 X 7.5 X 12.1mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Avnet Japan
ECWF Series 450 V 0.68 uF ±5 % LS=15 mm Metallized Polypropylene Film Capacitor
Panasonic ECWF2W684JA - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 250V, 0.39µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
Cap, 0.68Μf, 450V, 5%, Pp; Capacitance:0.68Μf; Voltage Rating:450V; Capacitor Dielectric Type:Pp (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:Ecwf(A) Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECWF2W684JA