Ohmite TEH100M7R50JE
TO-247-2 Fixed Resistor TEH100 0.620LX0.195W 15.75MMX4.95MM 100W 7.5 Ohm 100PPM/C
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Ohmite TEH100M7R50JE.
Tendência de 3 meses:
-0.73%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
Cadeia de suprimentos
Country of OriginAustria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2009-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
70W Heatsink Resistor 5% To247/Ohmite Manufacturing Rohs Compliant: Yes |Ohmite TEH70P7R50JE
70W Heatsink Resistor 5% To247/Ohmite Manufacturing Rohs Compliant: Yes |Ohmite TEH70M7R50JE
RESISTOR, THICK FILM, POWER, NON-IND., TO-264, P: 3-TERMINAL, 85W, 5%, 7.5 OHM
Stackpole ElectronicsTR35JBD7R50
Res Power Film 7.5 Ohm 5% 2.5/35W ±100ppm/C Molded TO-220 RDL Bulk
Stackpole ElectronicsTR50JBD7R50
TR Series 7.5 Ohm ±5 % 50 W Through Hole Fixed Resistor - TO-220-2
TE ConnectivityLR1F7R5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 7.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Ohmite TEH100M7R50JE fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Thick Film 7.5 Ohm 5% 3.5/100W ±100ppm/C Molded TO-247 RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 100W, 7.5ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Thick Film Resistor, 7.5 Ohm, 100W, 5%; Resistance:7.5Ohm; Product Range:Teh100 Series; Power Rating:100W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-247; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film Rohs Compliant: Yes |Ohmite TEH100M7R50JE