MCC SMLJ33CA-TP
SMLJ Series 53.3 V 3000 Bi-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMC
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para MCC SMLJ33CA-TP.
IHS
Datasheet8 páginas18 anos atrás
Farnell
Factory Futures
Future Electronics
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
12,232
Authorized Distributors
4
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
38.65 V
38.6 V
38.6 V
Clamping Voltage
53.3 V
53.3 V
53.3 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
56.2 A
56.3 A
56.3 A
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
LittelfuseSMDJ33CA
SMDJ Series 3 kW 33 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ40CA
SMDJ Series 3 kW 64.5 Vcl Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMLJ40CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 40V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMLJ30CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 30V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
SMC3K36C Series 36 V 51.6 A 3000 W Transient Voltage Suppressor - SMC (DO-214AB)
LittelfuseSMDJ30CA
SMDJ Series 48.4 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Descrições
Descrições de MCC SMLJ33CA-TP fornecidas pelos seus distribuidores.
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 33V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS-DIODE, 53.3V, Bidirectional, DO-214AB, FULL REEL
3000W 56.2A 5Ã×A 53.3V 36.7V 33V 40.6V Bi-Directional SMC TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 33V 3KW 2-Pin SMC T/R
TVS-DIODE, 53.3V, BI-DIRECTIONAL, DO-214AB
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
3KW 56.2A 53.3V 36.7V SMC(DO-214AB) 2.62mm
TVS-DIODE, 53.3V, Bidirectional, DO-214A; TVS-DIODE, 53.3V, Bidirectional, DO-214AB; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:33V; Breakdown Voltage Range:36.7V to 40.6V; Clamping Voltage Vc Max:53.3V; Peak Pulse Current Ippm:56.2A