Yageo Group C062C103K2R5TATR
Cap Ceramic 0.01uF 200V X7R 10% Radial 5.08mm 125C T/R
Preço e estoque
Peças relacionadas
Yageo GroupC052C103K1R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC052C103K1R5CA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 0.01Uf X7R 10% Ls=5.08Mm