Diodes Inc. AL5809-40S1-7
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-40S1-7
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Diodes Inc. AL5809-40S1-7.
HQonline
Datasheet16 páginas9 anos atrás
Diodes Inc SCT
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-52.18%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Diodes Inc.AL5809-50S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA SOD-123
Diodes Inc.AL5809-20S1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 20mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
LED Driver, Constant Current Regulator, 20 mA, 45 V
LED Driver, Constant Current Regulator, 50 V, 10 mA
Descrições
Descrições de Diodes Inc. AL5809-40S1-7 fornecidas pelos seus distribuidores.
IC LED DRVR LIN PWM 40MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear Dimming 40mA SOD-123
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc SCT
Tape & Reel (TR) PWM Surface Mount EAR99 led driver 40mA 60V -40C~125C TA
60V PWM 1 Linear 40mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS
60V PWM 40mA 1 2.5V 60V SOD-123 , 2.65mm*1.55mm*1.1mm
LED Driver 150000uA Supply Current 2-Pin SOD-123 T/R
LED DRVR 1-CH PWM 0.04A 2-Pin SOD-123 T/R