KYOCERA AVX PCV1H680MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 68uF 50VDC 20% (10 X 12.7mm) SMD 0.029 Ohm 2600mA 3000h 105C Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX PCV1H680MCL1GS.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
ODG (Origin Data Global)
Newark
HQonline
3 month trend:
+0.00%