Good-Ark SMBJ15CA
TVS Diode Single Bi-Dir 15V 600W 2-Pin SMB
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
-8.50%
Alternate Parts
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Capacitance
1.6 nF
1.6 nF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SMB
SMB
Voltage Rating (DC)
15 V
15 V
Tolerance
Temperature Coefficient
Height - Seated (Max)
Descriptions
Descriptions of Good-Ark SMBJ15CA provided by its distributors.