KYOCERA AVX SR215C102KAR
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지4년 전
Newark
Farnell
element14 APAC
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+11.72%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
43,773
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount, Through Hole
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
5.08 mm