KYOCERA AVX SR205C104MAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet8 페이지4년 전
Factory Futures
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.83%
Stock
8,274
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Mount
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
5.08 mm