KYOCERA AVX SR205C104MAA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet6 페이지25년 전
Datasheet4 페이지10년 전
Datasheet8 페이지18년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-93.49%
Stock
20,825
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Mount
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
5.08 mm