KYOCERA AVX SR211C104MAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet8 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%