Yageo Group C0805V562KBRACTU
0805 Arcshield Hv 5.6NF Ceramic Multilayer Cap, 630VDC, +125C, X7R Dielec, +/-10%
IHS
Datasheet23 페이지2년 전
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+47.21%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
대체 부품
Price @ 1000
Stock
48,073
Authorized Distributors
6
Capacitance
5.6 nF
5.6 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
Tolerance
10 %
Height
1.25 mm
1.25 mm