Coilcraft 0603LS-822XGLB
General Purpose Inductor, 8.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Obsolete
견적 요청 제출
견적 요청(RFQ)
이 요청은 지정된 공급업체로 전송됩니다.
(*은(는) 필수 필드를 나타냅니다.)
견적 요청
공급업체 *
연락처 정보
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Coilcraft Direct
Newark
Introduction Date2005-05-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
관련 부품
General Purpose Inductor, 7.8uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 8.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
Ind Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 2% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic 150mA 1008 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 2% 7.9MHz 23Q-Factor Ferrite 330mA 1008 T/R
설명
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 8.2UH, 2%, 26MHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 8.2UH, 2%, 26MHZ, SMD; Product Range:0603LS Series; Inductance:8.2 H; Inductance Tolerance: 2%; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Self Resonant Frequency Min:26MHz; DC Resistance Max:3.6ohm; DC Current ;RoHS Compliant: Yes